Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Kallëzimi i ri i PS në SPAK për 21 Janarin, Berisha: Mos u merrni me budallalliqe, Ulsi Manja sillet si bodyguard i Edi Ramës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha është pyetur nga gazetarët në lidhje me kallzimin e ri që PS bëri për çështjen e 21 Janarit.

Berisha preferoi mos flasë më shumë për këtë çështje, duke thënë se minditri i Drejtësisë Ulsi Manja sillet si bodyduardi i Ramës.

“A ka mundësi të qëndrojmë në temën që floën dhe të mos merremi me budalliqe. E kuptoni që ai ka detyrë të sillet se bodygardi i Ramës. Nuk ia vlen të merresh. Ai komenton veten. Njeroi direkt përgjegjës për atë cfarë ndodhi, se kurrë nuk do tju ndahem, nuk kam asnjë lloj, jam njeri pa imunitet” tha Berisha.

Më shumë


spot_img
spot_img