Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Kalama b*the”, gazetari i hyn fshehur në krevat këngëtares së njohur shqiptare: Ua mami, policiaaa (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b9e4245c38ac7202af795ceb6ca4ae21

Një kamera e fshehtë e realizuar nga Ora News, për këngëtaren e njohur të muzikës popullore popullore qytetare, Romina Aliaj.

Gazetari Ronaldo Sharka që i ka bërë kamerën e fshehtë këngëtares, për ta bërë sa më të besueshme prej disa ditësh i dërgontë asaj shpesh sms në telefon, me pretekstin për të dale për kafe, ndërsa me pas arrin t’i zbulojë shtëpinë e t’i trokasë në dere.

Pasi tenton të futet në shtëpi dhe Romina Aliaj nuk e pranon, ky i fundit i futet në mes te natës në krevatin e gjumit.

Për këtë kamer të fshehtë kanë qenë në pjesë edhe nëna dhe motra, madje motra e Rominës i ka dhënë çelsin gazetarit për të hyrë në shtëpi.

Kur ai futet në dhomën e saj të gjumit ajo ulëret duke thënë “policia, ndihmë, uaa injorant”.

Teksa kur gazetari i thotë që është kamera e fshehtë fillon të qajë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img