Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kajmaku letër prokurorisë dhe KQZ-së: Nuk kam dijeni për ndonjë hetim, jam në pritje të përgjigjes nga prokuroria greke (LETRA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c802fa6d422ff1892075e32130c25c63

Kreu i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku, ka deklaruar se i ka dërguar një letër Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve (KQZ) dhe kryeprokurores Arta Marku, ku pretendon se nuk ka pasur dijeni për hetimin ndaj tij në Greqi.

Kajmaku me anë të letrës bën me dije se është në pritje të te dhënave me shkrim nga Prokuroria Greke për rrethanat e ndonjë urdhri ndërkombëtar kërkimi në emrin e tij.

Kreu i Bashkisë së Vorës ka theksuar në letrën e dërguar KQZ-së dhe Prokurorisë se nuk mund të ndërmarri asnjë veprim pa ardhur më parë përgjigjia e Prokurorisë Greke. 

qqqqqqqqqqqqqqqqqq.jpg

ffffffffffffffffffffff.jpg

ramadani.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img