Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Kadri Vesseli viziton babain në spitalin e Mitrovicës, shoqërohet me thirrjet “UÇK-UÇK” (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli është duke qëndruar në Kosovë, pasi është liruar për vizitë nga Gjykata Speciale e Hagës.

I shoqëruar nga forca të shumta policore edhe ato të EULEX, Veseli ka vizituar sot babain e tij, i cili ndodhet i shtruar në spitalin e Mitrovicës.

Teksa la spitalin, ai u përcoll me thirrjet “UÇK, UÇK, Kadria, Kadria”, nga disa mbështetës të tij.

Ditën e djeshme Kadri Veseli është liruar me kusht nga Dhomat e Specializuara në Hagë ku po qëndron me ish-luftëtarë dhe ish-zyrtarë të lartë të Kosovës, pasi babai i tij ka pësuar goditje në tru dhe po trajtohet në spitalin e Mitrovicës.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img