Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Kadri Veseli merr leje nga Haga, viziton babain në gjendje të rëndë shëndetësore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka marrë leje për vizitë nga Haga ku mbahet në paraburgim si i dyshuar për krime lufte.

Mediat në Kosovë se Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sapo ka mbërritur në Kosovë Veseli ka vizituar spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”, dhe po ruhet nga forca të shumta të sigurisë, përfshirë Policinë e Eulex-it.

Ende nuk dihet për sa kohë do të qëndrojë në Kosovë.

fegerg4e5he45h45h
Kadri Veseli viziton të atin në spitalin e Mitrovicës, pas lejes nga Haga
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img