Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kadilli i kërkon largimin, Basha e fton t’i bashkohet betejës kundër mazhorancës: T’i prijmë me gjithë forcën tonë betejës për ndryshim për të gjithë shqiptarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në selinë e Partisë Demokratike po zhvillohet mbledhja e Kryesisë, ku mes kryedemokratit Bashë dhe anëtarit Fatbardh Kadilli ka pasur debate të shumta.

Kadilli i ka kërkuar Bashës dorëheqjen sërish, por ky i fundit e ka ftuar që t’i bashkohet betejës për ndryshim.

“Shqiptarët e votuan ndryshimin me zemër, ata e duan atë sot më shumë se kurrë. Kjo fushatë e provoi se ne edhe propogandës së tyre mund t’i bëjmë ballë. Ne mundemi ta shkatërrojmë atë me zemër, me shpresë. Ndaj të bashkuar ju ftoj t’i prijmë me gjithë forcën tonë betejës për ndryshim për të gjithë demokratët dhe gjithë shqiptarët”, u shpreh Basha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img