Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kadastra e Sarandës i besohet Andri Dhimës, ish-drejtoresha emërohet në Drejtorinë e Përgjithshme të ASHK

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kadastra e Sarandës do të ketë Andri Dhimën si drejtuesin e ri, pas largimit të ish-drejtoreshës Kozeta Statha.

Kjo e fundit është emëruar në Drejtorinë e Përgjithshme të Agjensisë Shtetërore të Kadastrës.

Më herët Statha kishte mbajtur postin e drejtueses në Portin e Sarandës dhe më pas në Kadastrën e këtij qyteti.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img