Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
4.1kmh
100 %
Pre
9 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
-3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Kadare uron shqiptarët rrethuar me dy gratë e jetës, vajza poston foton dhe shkruan: Gëzuar! Na qoftë i mbarë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkrimtari i mirënjohur Ismail Kadare së bashku me bashkëshorten Helenën dhe vajzën e tyre Besianën, i kanë përcjellë urimet e tyre të gjithë shqiptarëve për Vitin e Ri 2022.

Ka qenë vajza e shkrimtarit, Besiana e cila ka publikuar një foto krah prindërve të saj, krah së cilës shkruan: Gezuar Vitin e Ri te dashur miq! Na qofte i mbare! Perqafime nga Qerreti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img