Kadare kthehet në Shqipëri, shfaqet me shkop nga plazhi (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 15:31 29-06-2020 Kadare kthehet në Shqipëri, shfaqet me shkop nga plazhi (FOTO) Ismail Kadare

Shkrimtari i madh Ismail Kadare i ka të rezervuara daljet publike.

Prononcimi i fundit i tij ka qenë nga Franca për shembjen e Teatrit Kombëtar, ku shkrimtari tregoi se nuk ndodhej në gjendje të mirë shëndetësore.

Mirëpo, duket se Kadare është kthyer në Shqipëri, në shtëpinë e tij në plazh.

Në një foto të publikuar, ai shihet i ulur dhe me shkop në duar, duke konfirmuar edhe një herë gjendjen jo të mirë shëndetësore.

106264258_4256657834359418_5738946784953033466_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010034084320068
array(1) { ["section"]=> string(66) "kadare-kthehet-ne-shqiperi-shfaqet-me-shkop-nga-plazhi-foto-212169" }