Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Ka vetëm një javë që ka lindur në mënyrë natyrale, shihni si është ‘transformuar’ në pak ditë trupi i Eliona Pitarkës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Eliona Pitarka më datë 22 mars  u bë nënë për herë të parë. Aktorja e humorit solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Gala.

Lajmin e bëri ajo vetë me dije nëërmjet një postimi në Instastory, ku tregoi edhe se me përkëdheli të voglën e saj e thërret “Pupushe”. Kanë kaluar vetëm 1 javë nga procesi i lindjes dhe Eliona duket në super formë me linjat e saj.

albsig

Në videon që ka publikuar në “Instastory” ajo shihet të ketë veshur një palë xhinse të ngushta dhe një këmishë, sipër një xhaketë xhins. Duke na treguar se ka bërë lindje natyrae, ajo i thotë të gjithë ndjekësve se arsye kryesore e këtyre linjave është lindja në mënyrë natyrale dhe jo me operacion.

“Goca, ja një arsye përse duhet të lindni vetë. Ka kaluar thjesht një javë”, shkroi artistja krahas videos.

Para shtatzënisë, ajo ushtrohej rregullisht dhe ky është një tjetër faktor që e ka ndihmuar të vijë në formë shumë shpejt pasi u bë nënë për herë të parë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img