Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Ka shpesh shpërthime emocionale, Morena i del në krah Fifit: Edhe ne artistët dimë të qajmë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Morena Tarakut si duket e ndjek miken e sa, Fifin, e cila është në BBV.

Shpesh kemi parë që Fifi ka pasur shpërthime emocionale, që këngëtarja ka shpejguar se i ka pasi vuan nga ankthi.

Ajo i ka dalë në mbrojte këngëtares duke thë se edhe artistët qajnë.

“Dita brenda është e gjatë, vetëm ata që e kemi provuar të jemi pjesë e një reality shou e dimë, sepse 24 orë brenda janë si 20 ditë jashtë e edhe më të vështirë e bëjnë kamerat dhe njerëzit që nuk njohim aty dhe secili mundohet të nxjerr në pah diçka të bukur nga vetja e nuk mendon se sa e lëndon tjetrin. Ti je Fifi që shpërthen në të qara e në të qeshura sepse brenda teje nuk ka filtra se ti jeton brenda botës tënde.

Në botën e artit reflektohet kamerat marrin shumë copa të shpirtit tonë me vete sa here ndizen e fiken dhe këtë pak njerëz në botë e kuptojnë dhe për fat të keq presun që ne gjithmonë të buzëqeshim, por ja që dhe ne dime të qajmë”shkruan ajo ndër të tjera.

morenaaaaa
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img