Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ka shkatërruar 12 televizorë dhe desh i vuri flakën shtëpisë, ky është 3 vjeçari më mistrec në botë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bfe873ecae5b3699786497805879e5bf

Nuk është sekret që fëmijët shpesh bëjnë shumë rrëmujë dhe pastrimi pas tyre mund të jetë rraskapitës.

Por nëse keni menduar se fëmija juaj ishte një kërcënim për rrëmujë në shtëpi, atëherë duket se ndoshta nuk keni parë asgjë akoma.

Një nënë nga Britania e Madhe ka zbuluar se ajo nuk ka qenë në gjendje të heqë sytë nga djali i saj Jaxon-Carter, që kur ai filloi ishte 10 muajsh, kur filloi të ecte. Tashmë ai është 3-vjeç dhe Shyama Underwood, 35 vjeç, pretendon se ai ka thyer 12 televizione, ka mbuluar dhomën e ndenjes së sapo dekoruar me baltë dhe ka përmbytur banjën dy herë!

Shyama, e cila ka tre fëmijë të tjerë, thotë se prirjet e tij shkatërruese i kanë kushtuar asaj gati 6,000 £, shkruan “The Mirror”.

Mamaja e tij thotë se ka provuar çdo gjë për të disiplinuar djalin e saj, por duke i thënë “jo” vetëm e bën atë të dojë të veprojë më shumë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img