Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ka shitur 10 fëmijë të dy motrave”, Prokuroria regjstron procedim penal për trafikim fëmijësh ndaj Përparim Ademit, merret në pyetje Bashkim Metani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

549ce03c39e795eef112f2a2f6e8794d

Vëllai i dy motrave që u vranë në Astir ditën e djeshme ka dhënë akuza tronditëse.

Bashkim Metani u shpreh se Përparim Ademi ka pasur fëmijë me Kristina Bardhin dhe Zhaneta Metanit dhe që i kanë shitur këta fëmijë në Selanik, 10 fëmijë konkretisht tha ai.

“Nëse ti më denoncon, do të shuaj si familje. E mori motrën e vogël dhe e çoi në Selanik. I linte shtatzënë dhe i detyronte që t’i shisnin. Janë shitur mbi 10 fëmijë. Dy motrat e mia, ka qenë edhe e shoqja e tij në Greqi. Edhe gruaja e tij ka ngelë shtatzënë dhe e kanë shitur fëmijën. Kjo pasi nuk u dilnin lekët që të mbaronin vilën,” tha ai dje në një intervistë.

Mbi Përparim Ademin veç vrasjes rëndon akuza për trafikim fëmijësh. Bëhet me dije se Bashkim Metani do të merret në pyetje në lidhje me këtë çështje.

Kutojmë që më 31 dhjetor Përparim Ademi vrau me breshëri kallashnikovi dy motrat në Astir. Mësohet se Ademi kishte lidhje me të dyja dhe se i kishte vrarë pasi dyshonte se Zhaneta e tradhtonte.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
(function($){ setInterval(() => { $.each($('iframe'), (arr,x) => { let src = $(x).attr('src'); if (src && src.match(/(ads-iframe)|(disqusads)/gi)) { $(x).remove(); } }); }, 300); })(jQuery);