Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dafina Zeqiri merr vendimin e “çmendur”, heq tatuazhin e madh në mes të gjoksit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dafina Zeqiri është  një ndër personzhet më të ndjekur dhe të komentuar në showbizin shqiptar. Këngëtarja siç dihet është fanse e tatuazheve, ku në të gjithë trupin e saj pothuajse ka nga një tatuazh.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një video, ku shihet sesi duket pasi ka fshitë tatuazhin tek gjoksi.

“I dua tatuazhet e mia! Artisti im i tatuazheve është më i mirë! Unë vetëm…çfarëdoqoftë”, shkruan Dafina Zeqiri krahas videos.

Dy ditë më parë këngëtarja paralajmëroi se së shpejt do të sjellë për publikun këngën e re të titulluar “Japa”. Fansat e shumtë të këngëtares janë në pritje të këngës së re, e cila mendohet se do të jetë hiti i verës për këtë vit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img