Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

“Ka lënë Zvicrën për Shkodrën”, Berisha denoncon “investitorin” që u takua me deputeten e PS dhe ngre shumë pyetje: Ka bërë burg

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me denoncimet e tij në rrjetet sociale, ndonëse vetë tashmë ai është i denoncuari më i madh i SHBA në vendin tonë, si person i përfshirë në korrupsion madhor.

Këtë herë Berisha denoncon një investitor që është takuar me deputeten e zgjedhur të PS-së në Shkodër, Edona Bilali.

Bilali thotë se biznesmeni në flajë ka lënë zvicrën për Shkodrën. Por denoncuesit te Berisha “zbulojnë” një tjetër teori.

Postimi i plotë i Berishës:

Burgu si merite per promovim!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

Denoncon deputeten Bilali se promovon persona delinkuent! Sb

Pershndetje doktor ,lexova keto dite nje postim qe ka ber deputetja e PS ne Shkoder Edona Bilali . Ky Genci bisnesmen, ka ba burg ne Zvicerr. Po e sigurt 1000000 % , burgu qe ka ber ndodhet Orbe-Yverdon , 30 km prej Lozanet ! dhe me sa kam informacion ka dal nga burgu me detyrim paraqitje ,,dhe eshte larguar nga Zvicera Per ca e ka ba ? E ka lan ai Zvicerren apo i ka ik Zvicerres ? pse bisneset dhe pronat e ti ne Shqipri , dhe te vdhait te ti atje ne Zvicerr, kohet e fundit ka kaluar ne emera te ndryshem ,nga kush kan frik ? Edona ne e duam Shokodren pa keto tipa , por ti ben pjes tek partia qe me keto njerz mbeshtetet , eshte nje fjal e vjeter qe perdoret ne Shkoder , lind mic per me gjuijt mi a doni ma per Belulin

Më shumë

spot_img
spot_img