Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Ka kryer marrëdhënie me Feron në ashensor? Roza Lati tregon të vërtetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Roza Lati është një ndër femrat më të drejtpërdrejta në ekranin shqiptar. Shpesh herë ajo “thumbohet” nga ndjekësit, gjë e cila nuk e bezdis aspak Rozën e cila i kthen “hakun” ashtu si e meritojnë.

Historia e Feros dhe Rozës para pak kohësh bëri bujë në të gjitha mediat. Tani që të gjithë po mendonim se kjo histori ishte harruar, një fans ia rikujton përsëri asaj.

Në një fotografi të postuar në “Instagram” ai nuk ka nguruar ta pyesë moderatoren nëse ka kryer marrëdhënie në ashensor me Feron.

Pa hezituar ajo ju përgjigj menjëherë dhe nuk e pranoi një gjë të tillë, duke thënë se në një deklaratë që ajo e kishte dhënë se kishte kryer mardhënie në ashensor, ishte me të dashurin e saj, e sa për reperin kosovar, sipas saj është takuar vetëm tre herë.

“Jo. Unë në intervistë tregova një rast timin që kam guxuar në vend publik se s’më njihte njeri atëherë. Edhe kam qenë me të dashurin tim. Tash kam komplekse profesionale. Por sidoqoftë, unë edhe ‘plaç ishall’ të them ndonjë ditë, dhe të qëlloj kjo fjalë në tekstet e rrepistave, ju po një gozhdë so i bini. Artistin Fero e kam takuar tre herë gjithsej në jetën time dhe e kam përcjell deri në recepsion kur kemi mbaruar xhirimet. Boll me këto injoranca. Na lini rehat”, ka shkruar Roza.

Më shumë

spot_img
spot_img