Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Ka edhe kështu! Deputeti i PS shkruan me superlativa për veten, shikoni si vetëquhet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b68a567db3e0d1c5a80b97e20646543f

Modestia për disa personazhe është vërtet e panjohur.

Jemi në prag fushate dhe personazhe të ndryshëm nga jeta politikë, në pozitë apo opozitë kanë nisur postimet e sponsorizuara në rrjetet sociale.

Bie në sy mes të tjerësh, deputeti i PS-së së Beratit, Fadil Nasufi i cili flet shkruan me superlativa për veten duke u vetëquajtur ‘figura më emblematike’.

‘Fadil Nasufi është figura më emblematike e Partisë Socialiste në Berat. Ai është zgjedhur për 3 mandate kryetar i Bashkisë Berat e më pas Prefekt i Qarkut. Nasufi aktualisht mban pozicionin si drejtues i PS në Qarkun Berat”, shkruan ai në bio.

fadil.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img