Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Ka 1.5 Bitcoin dhe 100 Ethereum, ky është deputeti shqiptar që zotëron mbi 330 mijë euro pasuri në kiptomonedha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka deklaruar se ka më shumë se 330 mijë euro pasuri në kriptomonedha.

Ai zotëron 1.5 Bitcoin me vlerë 43 mijë euro, 100 Ethereum me vlerë 168.500 euro, teksa ka edhe shumë kriptomonedha të tjera me vlera të ndryshme.

Kjo është pasuria e tij në kriptomonedha:

Memli Krasniqi Crypto

Më shumë

spot_img
spot_img