Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Juventus – Lion, Ronaldo shënon një perlë nga jashtë zone (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ronaldo ka kalur në avantazh Juventusin në minutën e 60-të.

Portugezi ka shënuar një super gol nga jashtë zone, duke e çuaar rezultatin në 2-1, mirëpo për t’u kualifikuar i duhet dhe një tjetër gol, ndërkohë që minutat po mbarojnë.

Bardhezinjtë janë në formë, pasi vijnë nga fitimi i titullit kampion në Itali. Trajneri Sarri ka vendosur të zbresë në fushë me më të mirët që ka në dispozicion, duke mos ”kursyer” asgjë.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img