Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Juventin i “zjarrtë”, por Edi Rama i uron titullin kampion Interit: Ky nuk ishte viti i Juves por i Partisë Socialiste, lum kush është edhe interist edhe socialist këtë herë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama njihet si një tifoz i madh i Juventusit, por këtë vit skuadra bardhezi e ka zhgënjyer dhe titullin kampion e ka fituar Interi.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama i ka uruar titullin kampion miqve interistë, teksa shkruan se ky nuk ishte viti i Juves por i Partisë Socialiste.

“Meqë shumë miq tifoza të Interit shkruajnë pse nuk na uron, ja edhe urimi i merituar pas 11 vjetësh, falë këtij juventinit që klith këtu në majë të mullarit

Gëzojeni miq, ky s’ishte viti i Juves po i Partisë Socialiste, kështu që secili gëzimin e vet dhe jemi në rregull

*Lum kush është edhe interist edhe socialist këtë here”, shkruan Rama.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img