Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Justin Bieber i mërzitur për Selenën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Selena Gomez kohët e fundit duket sikur e ka çuar miqësinë e saj me DJ Zedd në një tjetër nivel dhe kjo e ka mërzitur shumë Justin Bieber pasi ai ndjek në çdo moment çdo lëvizje në rrejtet sociale të ishi-it të tij.

Pas darkës tepër private të 15 janarit mes tij dhe Selenës gjërat nuk kanë shkuar ashtu si Bieber kishte menduar pasi ajo nuk është kthyer në krahët e tij si gjithmonë.

Zedd postoi në instagram një foto të Selenës në shtrat ndërkohe që po flsinin në” skype” dhe Selena postoi një foto të tyren ku shkruante ‘Më ka marre malli’ ….

 Duket sikur këngetarja e ‘The heart wants what it wants’ do e vazhdoje vitin 2015 “Bieber free”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img