Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Juristja shqiptare publikon foton e saj në krah të këngëtares ADELE dhe shkruan: Do të takohemi një ditë me siguri

spot_img

Lajme të ngjashëm

2d4d7209a2c96104b55fd98a91000480

Juristja e njohur Eni Çobani ka publikuar një fotot të sajën krah këngëtares së njohur Adele me të cilën, mesa duket i përngjan vetja.

“Një fytyrë e buzëqeshur është një fytyrë e bukur. Një zemër e buzeqëshur është një zemër e lumtur.Thone qe ngjajme une i pelqej zerin por per pamjen e vleresoni ju.Adele do takohemi nje ditë me siguri”, shkruan Eni.

Kujtojmë se Adele është shfaqur e transformuar së fundmi, duke humbur të gjithë kilogramët e tepërt. Nga ana tjetër, edhe Eni prej kohësh i është nënshtruar një regjimi për të humbur peshë.

Mbetet për t’u parë nëse juristja do vijë po kaq në formë sa Adele.

103992901_3190684627654232_6556812536359606020_n.jpg

Më shumë

spot_img