Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Juri Kim në mesnatë në numërim: Partitë dhe kandidatët të qetësohen! Të pranojnë rezultatin

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img