Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Juncker sërish i dehur në samit, luan me flokët e zyrtares (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5a7182e46f6c3bf2fad88938277961ef

Presidenti i Komisionit Europian Jean-Claude Juncker, ka tërhequr sërish vëmendjen.

 

Shefi i KE është shfaqur përsëri i dehur, teksa luante me flokët e një zyrtareje në hyrjen e selisë së KE-së në Bruksel.

Liderët e BE-së ishin mbledhur për Samitin e Këshillit Europian dhe Juncer u bë protagonist. Presidenti i KE gjithashtu bllokoi me dorë një kamer, si dhe hodhi letrat nga podium i tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img