Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Julka, e para këngëtare që reagon për sherrin Stine-Flori dhe ja çfarë thotë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b77cf21121e0bcc57e9fd172ee5a68e1

Pas incidentit të rëndë në Këngën Magjike ku Stine goditi me send të fortë Flori Mumajesin duke e gjakosur ka reaguar këngëtarja Julka. Ajo thotë se ndjen neveri për gjestin e Stines i cili sipas saj, pasi i dha pikët maksimale Florit, mund të kishte dalë si zotëri nga kjo garë.

“Sa u surprizova (për mirë) kur Stine vlerësoi Florin me pikë… Por sa shumë u pikëllova kur mora vesh mbi xhestet e tij… Me fjalë të vogla ndjej NEVERI!!! Ai surprizimi për mire u shumëzua me zero… Mund të kishte dalë nga kjo garë si zotëri duke lënë një shije shumë të mirë… Merruni me artin tuaj o njerëz, shprehini ndjenjat nëpër krijimet tuaja, ndriçoni në atë që bëni, pranoni me përulësi opinionet ndryshe nga i juaji e boll bëtë episode kaq të shëmtuara duke vënë në rrezik jetët tuaja dhe të të tjerëve… Apo kur kemi skena të tilla në Parlament thuaj në çdo fushë përligjet automatikisht???”, përmbyll Julka.

LEXO EDHESTINE GJAKOS FLORIN, PERPLASJE FIZIKE NE “KENGEN MAGJIKE”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img