Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Jul Deda i bën urimin prekës nënës për ditëlindje: Mam je mirësia vetë, sytë e tu… (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Julian Deda është një ndër aktorët më të mirë të humorit në Shqipëri.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Dita e sotme për aktorin është shumë e veçantë, pasi nëna e tij feston ditëlindje.

Juli ka publikuar në Instagram një foto shumë të ëmbël, ku shfaqen të dy bashkë dhe e shoqëron me një urim emocionues.

‘I shoh syte e ty. Ata flasin dhe tregojne se ti Mam je miresia vete, je paqja, je deshira per te ndertuar familje, per te rritur jete. Gezuar diten e lindjes zemra ime! Qofsh gjithmone e lumtur dhe e qeshur prane nesh. Te dua shume Mam…!’, shkruan Deda.

Screenshot_12.png

Më shumë
spot_img
spot_img