Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Jul Deda ha “kokën” e Berishës për ditëlindje: Lider lind nuk bëhesh rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humorit Jul Deda sot festoon ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungontë në këtë ditë të veçantë një suprizë nga kolegët e tij.

Ata kishin përgatitur një suprizë për aktorin duke i çuar një tortë te zyra ku mbi të cilën ishte vizatuar koka e ish-kryeministrit Sali Berisha.

“Lider lind nuk bëhesh gjatë rrugës”, shkruhet në tortë.

Ndërkohë miqtë e tij, së bashku me Turianin e ngacmojnë Jul Dedën duke i thënë së do të presë kokën e Berishës me thikë.

Capture 44
Screenshot 6 30
Screenshot 7 25
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img