Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
38 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

”Ju uroj një të dielë të qetë”, Rama poston videon: Javën tjetër nis puna për Lagjen e Re

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3d36f4d33ec3cfb677824e0cd03beeee

Kryeministri Edi Rama tregon projektin për Lagjen e Re që pritet të ndërtohet në Spitallë të Durrësit.

Lagja e re do të ndërtohet në kuadër të procesit të rindërtimit, dhe do të ketë rreth 2,000 apartamente.

“MIRËMËNGJES, dhe me projektin e pallateve të Lagjes së Re në Spitallë, ku javën e ardhshme Fondi Shqiptar i Zhvillimit nis punën për infrastrukturën e lagjes, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama.

Video:

Më shumë

spot_img
spot_img