Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

‘Ju uroj një të dielë të paqtë’, Rama publikon fotot e bebes së porsalindur dhe jep lajmin e mirë për prindërit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e9b30694c33aaa5af3414725f76f4814

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një lajm të mirë, teksa ka publikuar fotot e një bebeje të porsalindur, të cilën e quan triumf të jetës e të dashurisë.

 

Krahas fotos kryeministri ka shkruar se bonusi i bebes (40,000 – 120,000 lekë të reja) u ka shkruar prindërve.

“MIRËMËNGJES, dhe me këto pamje të triumfit të jetës e të dashurisë, e duke ju informuar se bonusi i bebes (40,000 – 120,000 lekë të reja) u ka shkuar prindërve të 15,713 të porsalindurve në 6 muajt e parë të 2020, ju uroj një të dielë të paqtë”, shkruan Rama në “facebook”.

ssssssss.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img