Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“Ju uroj një të diel të mbarë”, Rama shpërndan përshtypjet e turistëve të huaj për Sarandën (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama shprehet se një numër rekord turistësh të huaj e kanë vizituar këtë verë Shqipërinë.

Këtë mëngjes Rama ka shpërndarë pamjet nga qyteti bregdetar i Sarandës, duke i uruar ndjekësve të tij në rrjetet sociale një të diel të mbarë.

Në videon e postuar nga Rama dëgjohen përshtypjet pozitive të turistëve të huaj dhe shqiptarë për qytetin jugor.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img