Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

“Ju uroj një ditë të mbarë”, Rama ndan pamjet nga Sheshi “i rilindur” i Pavarësisë në Vlorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale pamjet e Sheshit të restauruar të Pavarësisë në qytetin e Vlorës.

Rama vizitoi dje Vlorën, ku inspektoi edhe “bypass”-in e ri të qytetit, ndërsa opozita protestonte para zyrës së tij në Tiranë.

“MIRËMËNGJES dhe me kënaqësinë e vizitës së mbrëmshme në parkun më të ri të Vlorës së Rilindur, Parkun e Shtëpisë së Pavarësisë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama këtë mëngjes.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img