Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

“Ju shkatërroi kjo ë?”, Rama nuk kursen batutat për kryebashkiaken Bufi: Shtrigë, e ça shtrige je ti….

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri i vendit Edi Rama ka vizituar ditën e sotme Roskovecin ku është takuar me kryebashkiaken Majlinda Bufi.

Kjo e fundit i tregoi Ramës rilindjen urbane të qendrës së qytetit, ku sipas saj u është dhënë një mundësi e mirë qytetarëve për të kaluar pasditen.

Në një moment ku kretarja Bufi po i tregonte godinën e bashkisë, Rama nuk i kurseu batutat me punonjësit, ku u tha se Bufi ishte një ”shtrigë e çfarë shtrige”.

Pjesë nga biseda mes Ramës dhe kryebashkiakes Majlinda Bufi:

Rama: Ua mori frymën kjo ëë, ju shkatërroi…

Bufi: Shtrigë më quajnë

Rama: Pse çfarë je ti, shtrigë e ça shtrige

Bufi: kjo është një gjë që duhet bërë se i kemi kthyer dinjitetin qytetarëve.Këtu kanë qenë ca depo të vjetra….

Rama: Mua më thua ti se çfarë ka qenë këtu.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit