Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

“Ju që nuk më mbështetët do ju q* ca t’ju zej pragu derës”, në kërkim nga policia, RIKTHEHET në Shqipëri Stresi (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Që prej vrasjes së Klodian Rashës nga efekti i policisë, Nevaldo Hajdaraj, reperi i njohur Stresi ndodhej në arati për shkak të protestave të organizuara në kryqytet.

Mirëpo, 7 muaj larg atdheut Stresi ështëk thyer në Shqipëri dhe këtë gjë e ka bërë me dije vetë ai përmes disa videove në “Instagram”.

Ai ka publikuar në Instagram, një video nga aeroporti i Tiranës ku prindërit dolën për ta pritur.

Disa muaj më parë Stresi paralajmëroi kthimin e tij, duke kërcënuar publikisht dhe ofenduar me fjalë banale të gjithë ata që nuk e kanë mbështetur gjatë kësaj kohe.

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q* ca t’ju ze”, shkroi reperi në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img