Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Ju mungova?’, Enca publikon foto sapo zgjohet nga gjumi, gjysma e gjoksit jashtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

282ba161f7b0b60324864836d5e7cf7a

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka kohë që nuk bëhet e gjallë në rrjete sociale, duke ngritur dyshime dhe aludime të ndryshme tek fansat e saj.

Mirëpo sot sapo është zgjuar nga gjumi bukuroshja me forma të kolme ka publikuar një foto vetëm me reçipeta ku shkruan: Mirëmëngjes, ju mungova?

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Ajo ka nxjerrë në pah gjoksin bombastik që duket sikur po i shpërthen nga reçipetat, duke zgjuar kështu dhe ndjekësit e saj nga gjumi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img