Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Ju mbaron afati i qëndrimit? Rama sqaron shqiptarët në Greqi: Nuk do penalizoheni

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1ed35b4a3209aa5fc9571ce1de147f49

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për shqiptarët, që ndodhen në Greqi me leje 90 ditore.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, ai shprehet se qeveria greke nuk do t’i penalizojë për shkelje të pavullnetshme të afatit si pasojë e mbylljes së kufirit.

Më tej, Rama i bën thirrje të qëndrojnë në shtëpi për të mbrojtur familjen.

‘Miq që jeni në Greqi me leje 90 ditore! Qeveria greke nuk do t’ju penalizojë për shkelje të pavullnetshme të afatit si pasojë e mbylljes së kufirit!

Kufiri është i mbyllur prandaj qëndroni pa lëvizur, mbroni veten dhe familjet tuaja’, shkruan Rama.

Screenshot_14.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img