Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Ju jeni familja ime”, Steven Seagal feston ditëlindjen me aleatët e Putin-it, revoltohen fansat e aktorit: Tradhtar!

Shkruar nga Newsbomb
“Ju jeni familja ime”, Steven Seagal feston ditëlindjen me

Aktori i njohur i Hollywood-it, Steven Seagal, i cili njihet për miqësinë e ngushtë me presidentin rus, Vladimir Putin, ka festuar 70 vjetorin e lindjes.

Ai ka mbledhur aleatët e Putinit në festën e 70-vjetorit të tij të zhvilluar në Moskë.

Steven ishte në një darkë të organizuar në nder të tij këtë të dielë, ku mes të pranishmëve ishte prezantuesi televizive Vladimir Soleviev dhe gazetarja Margarita Simonyan, dy rusë që janë vendosur në listën e sanksioneve të BE-së që prej pushtimit të Ukrainës.

Në një video të shpërndarë në Twitter, Seagal, i cili më parë e quajti Putinin “një nga liderët më të mëdhenj botërorë”, aktori dëgjohet duke i quajtur të gjithë të pranishmit “familja ime dhe miqtë e mi”.

Video është ktriktikuar së tepërmi nga fansat e aktorit, të cilët e quajnë atë “tradhtar” dhe e kritikojnë për mbështetjen që po i jep presidentit rus.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese