Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Ju bëj të harroni të shkuarën”, Wanda Nara provokon ndjekësit me foto “hot”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Wanda Nara vazhdon të mahnisë fansat me postimet e saj. Së fundmi, bashkëshortja e Mauro Icardit ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket tejet e “nxehtë”.

Me gjoksin “shpërthyes” dhe me një shikim të mprehtë, ajo ka shkaktuar reagimin e fansave.

Nuk mund të mungojë një përshkrim për foton. Nara shkruan: “Më besoni mua dhe do ju bëj të harroni të shkuarën”.

Bukuroshja e njohur ndodhur në Milano, për të shijuar disa ditë larg Parisit të zhurmshëm. Mauro Icardi duhet të ndihet fatlum, teksa ka në krah dikë si Nara.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img