Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Jozefina Topalli rrëfen jetën jashtë politikës: Shoqëria e fëmijërisë është ajo që mbetet gjithmonë, e impresionuar nga George Bush

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e6bc140cc6f9fb6d2746c5c4431f03a

Jozefina Topalli mbrëmjen e sotme ka rrëfyer jetën e saj jashtë politikës, ku ka zbuluar një anë tjetër të saj.

Në emisionin “Dola te Ola” janë shfaqur disa foto të Topallit me personazhe të ndryshëm, por ish-kryeparlamentarja veçoi atë kur u zgjodh për herë të parë deputete, të cilën e iujtoi me nostalgji dhe tregoi se kishte qenë shumë e emocionuar.

Një tjetër foto që u shfaq ishte ajo me ish-presidentin amerikan George Bush, për të cilin Topalli tha se ka mbetur e impresionuar pasi ai ishte një person shumë i thjeshtë.

Nuk munguan as foto me dy shoqet e saj që nga fëmijëria, të cilën Topalli e komentoi kështu: Me shoqet e vërteta flet pa asnjë rezervë, ashtu siç e mendon, shoqëria e fëmijërisë është ajo që mbetet gjithmonë.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img