Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Jozefina Topalli rezulton pozitive me koronavirus, mësohet gjendja e saj shëndetësore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2026db0dbf2dc4153953cf0143f9cfe4

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka rezultuar pozitive me koronavirus, raporton Newsbomb.al.

Kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim mësohet se është në shtëpinë e saj e izoluar dhe po merr mjekimin e nevojshëm.

Gjendja e saj shëndetësore paraqitet e qendrueshme dhe në monitorim klinik.  

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img