Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Jozefina Topalli pranon humbjen dhe jep DORËHEQJEN: Falenderoj të gjithë ata që na besuan

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, ka pranuar rezultatin ezgjedhjeve të 25 prillit dhe ka dhënë dorëheqjen nga partia e krijuar prej saj.

Ajo ka falenderuar kandidatët dhe stafin e LN-së, ndërsa është shprehur se shpreson që njerëz të pakorruptuar të vazhdojnë Lëvizjen për reformimin e të djathtës shqiptare.

“Levizja per Ndryshim nuk ia doli per t’u bere faktor ne keto zgjedhje.

Por une deshiroj te falenderoj stafin, sejcilin prej kandidateve  qe sfiduan klasen politike aktuale; te falenderoj te gjithe ata qe besuan.

Duke u larguar nga drejtimi i kesaj Levizje uroj qe njerez patriot dhe te pakorruptuar te vazhdojne Levizjen per reformimin e se djathtes shqiptare”, shkruan Topalli.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img