Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Jozefina Topalli në Milano, jep lajmin e gëzueshëm për të birin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ndodhet sot në Milano, Itali, për të qenë pjesë e ditës së rëndësishme të të birit.

 

Genar Topalli është diplomuar dhe këtë moment, demokratja e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Në foto është e gjithë familja e ish-kryeparlamentares, bashkëshorti i saj dhe dy fëmijët; Genari e Megi.

Lumturia në fytyrat e tyre duket qartë… Të shohim nëse Genari pas diplomimit do vendosë të kthehet e të japë kontributin e tij në Shqipëri apo do zgjedhë të vazhdojë jashtë si shumica e fëmijëve të politikanëve.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img