Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Jozefina Topalli, Murrizi dhe të tjerë; KQZ-ja u kthen listat e kandiatëve për deputetë 4 partive

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4be655c7495bb35c8258fe6c9736f01f

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve u kthen listat e kandidatëve për deputetë, 4 partive të opozitës, dy janë parti të reja.

Listat i janë rikthyer ndër to, Myslim Murrizit dhe Jozefina Topallit, pasi duhet të korrigjohen.

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve në seancën e sotme publike pas shqyrtimit të projektvendimeve vendosi kthimin për korrigjim të dokumentacionit të listave shumemërore të kandidatëve për të deputet të depozituar nga:

1- Partia Lëvizja e Re – Arian Galdini

2- Partia Aleanca Demokracia e Re – Edmond Stojku

3- Partia Lëvizja për Ndryshim – Jozefina Topalli

4- Partia Lëvizja Demokratike Shqiptare – Myslim Murrizi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img