Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Jozefina Topalli mesazh të koduar nga karantina, i bën ‘suport’ Bregu: Në udhëtimin e jetës do të hasni shumë maska dhe pak fytyra

spot_img

Lajme të ngjashëm

380731f363ab3a3862b486f681f7c3b6

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli në këto ditë ku pandemia Covid-19 është kthyer në kërcënim duke bllokuar dhe aktivitetet normale ka bërë një postim misterioz në rrjete sociale.

Ndërsa ka hedhur një foto të saj në “Instagram” Topalli ka shkruar një shprehje të një prej dramaturgëve më të mëdhenj të kohërave Luigi Pirandello, që thotë se në udhëtimin e gjatë të jetës do të hasni shumë maska dhe pak fytyra. Një mesazh ndoshta i koduar dhe pa adresë ky i Topallit që ka marrë edhe pëlqimin e koleges së saj ish-deputetes Majlinda Bregu, të dyja të përjashtuara listat e zgjedhjeve nga kreu demokrat Lulzim Basha.

“Do të mësoni se në udhëtimin e gjatë të jetës do të hasni shumë maska dhe pak fytyra”, është kjo shprehja e Luigi Pirandello e ndarë nga Topalli bashkangjitur ne foton e saj.

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.jpg

Më shumë

spot_img