Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Jozefina TOPALLI merr mbështetjen e parë nga një ARTIST: Luli është vegël e Sorosit, pak me vonesë në këtë lëvizje (DEKLARATA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

73ec1a10092e51546e19e404d8a1b84c

Jozefina Topalli merr mbështetjen e parë nga një artist dhe publikisht. Eshtë këngëtari shkodran Frederik Ndoci që përgëzon ish-eksponenten e lartë të PD për iniciativën dhe shkruan se kjo lëvizje është e vonuar.

“Pak me vonesë. Por më mirë vonë se kurrë. LuBa është vegël e Soros. Detyroi Doktorin me u tërheq. Dhe bani të djathtën ma dështake për 6-7 vjet” shkruan Ndoci në profilin në rrjetet sociale ku Topalli ka hedhur fjalimin e mbajtur një ditë më parë.

Jozefina Topalli, shpalosi dje lëvizjen e re për ndryshim sic tha ajo, ndërkohë që priste që një lëvizje të dilte kundër treshes Rama-Meta-Basha. E kur kjo nuk ndodhi, Topalli mori iniciativën për të qenë në krye të lëvizjes deri në zgjedhjet e 25 prillit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img