Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Jozefina Topalli ju uron një ditë të mbarë me foton më të bukur të dy nipërve

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e ka nisur këtë të premte me foton më të bukur. Në llogarinë e saj në “Facebook”, Topalli ka postuar një foto ku shihen dy nipat e saj.

‘”Uroj dite te mbare te gjithe miqve te mij!”, shkruan Toplli.

Kjo nuk është hera e parë që Topalli publikon dy djemtë e vajzës së saj, pasi dhe më herët ajo na ka prezantuar me dy nipat e saj.

Gjithomë ish kryetarja e Kuvendit është shprehur se lumturinë ta jep familja dhe jo karriera.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img