Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Jozefina Topalli hap arkivat dhe publikon foton e veçantë: Doja ta ndaja me ju, është foto shumë e dashur për mua  

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f4bc7bfd584fdffe8dea14e3d40d7c0a

Jozefina Topalli ka publikuar në rrjete sociale një foto të veçantë për të dhe gjithë familjen e saj. Ish-kryeparlamentarja mesa duket është bërë nostalgjike dhe ka hapur arkivat.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj këtë foto tepër të dashur për të. Në imazhin e vendosur me kujdes brenda një kornize druri, shihet nëna e Jozefinës, znj.Xhina, e cila mban në duar Jozefinën e vogël, teksa ngjitur me ta është ulur në stol dhe vëllai i saj më i madh. 

korniza.jpg

Nënë Xhina mban veshur një fustan të zi me jakë V, ndërsa Jozefina me një bluze me pika, me pelena dhe një fjongo në kokë. Vëllai i saj shihet me tuta të shkurtra dhe një këmishë me kuadrate shumë të bukur.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img