Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Jorida Tabaku publikon videon: Rama i gënjeu shqiptarët se rruga nuk është zhvillim, në 7 vite ka ndërtuar vetëm 22 kilometër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a1d4edbe128d8ce6b7c8870bfd6bd76c

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tanaku ka publikuar një video të kryeministrit Rama para se të vinte në pushtet, ku thoshte se rruga nuk është zhvillim dhe Shqipëria ishte një vend i botës së tretë që mburrej vetëm me ndërtimin e rrugëve.

Sipas Tabakut, Rama i gënjeu shqiptarët se rruga nuk është zhvillim, ndërsa tani në fund të rrugës së tij ai thotë se po ndërton rrugë.

Ish-deputetja shprehet se në 7 vite në krye të qeverisjes Rama ka dnërtuar vetëm 22 kilometër rrugë, ndërsa shton se çdo ditë që qëndron, më shumë dëm i bën Shqipërisë dhe shqiptarëve.

“I gënjeu shqiptarët se rruga nuk është zhvillim. Pastaj, se nuk kishte rrugë të ndërtuara. Në fund të rrugës së tij u thotë shqiptarëve se po ndërton rrugë. Cilët rrugë? Ato të nisura përpara vitit 2013 atëherë kur i sulmonte. Bilanci i tij: vetëm 22 km rrugë në 7 vite!

Rama është prova njerëzore e gënjeshtrës për mbijetesë. Çdo ditë që qëndron, më shumë dëm i bën Shqipërisë dhe shqiptarëve”, shkruan Tabaku krah videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img