Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jori Delli “ngre” temperaturat, poston foto nga dushi

Shkruar nga Newsbomb
Jori Delli “ngre” temperaturat, poston foto nga dushi
Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Vip, Jori Delli është ndër personazhet më të ndjekura në botën e showbizzit.. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku tregon foto nga përditshmëria, por edhe nga projektet e modelingut. Së fundmi bukuroshja ka vendour që të “ngrejë temperaturat” me disa foto hot. Ajo ka publikuar në Instagram një kolazh fotosh nga dushi, ku duket shumë joshëse. Dhe nuk kishte se si një postim i tillë mos merrte me mijëra pëlqime dhe komente. “Duke larë telashet”,  shkruan me humor modelja krahas postimit Foto e marrë nga Instagrami i Jori Dellit/ © Credits instagram joridelli
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Jori ??? (@joridelli)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese