Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jori Delli ndalohet nga Policia, modelja në panik: Thashë se po bëja...(VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Jori Delli ndalohet nga Policia, modelja në panik: Thashë se po

Modelja e njohur Jori Delli, e cila fitoi simpatinë e publikut në një kohë të shkurtër,  pas daljes nga  shtëpia e “Big Brother Vip” është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ish-banorja e BBV ka thënë se është ndaluar nga Policia teksa po lëvizte me makinë në Tiranë.

Ajo ka postuar një video në Instagram, ku shkruan “Panik”, ndërsa ka zbuluar dhe arsyen se përse është ndaluar nga Policia.

Bukuroshja zeshkane ka thënë se efektivët e Policisë e kanën ndaluar vetëm për të  bërë një foto me të. Modelja shprehet se ka menduar se ka bërë ndonjë gjë, por në fakt ata e kanë ndaluar për të bërë fotografi.

“Thashë po bëja ndonjë gjë por donin vetëm fotot, ja ku janë, 1, 2, 3”, thotë ajo në videon që ka publikuar në Instagram.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese