Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Jonida Vokshi tregoi planet për martesë me aktorin e njohur, Dj Sardi zbulon romancën e re

Lajme të ngjashëm

Prej kohësh Dj Sardi ka qenë në qendër të medias për lidhjen me moderatoren Jonida Vokshi.

Ndonëse ata as nuk e konfirmuan dhe as nuk e mohuan, fotot folën më shumë se fjalët.

Pas disa muajsh bashkë në mediat rozë doli lajmi se çifti ishin ndarë. Derisa e ftuar mbrëmjen e së shtunën në ‘Xing me Ermalin’, Jonida ka zbuluar lidhjen e saj të re dhe planet për martesë me aktorin dhe producentin e njohur kosovar, Besnik Krapin.

Së fundmi, burime për ‘Iconstyle’ kanë treguar se dhe Dj Sardi tashmë po shijon romancën me një femër që ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave dhe mësohet se gjërat mes çiftit po bëhen serioze.

jonida-sardi.png

Screenshot_7.png

-640-0-5ce428f08b90d.jpg


Më shumë